• Bizlere Ulaşabilirsiniz...
  • Merkez Ofis : Esenkent Mh. Enver Paşa Cd. Villa No : 26 EsenYurt / İSTANBUL
  • Tel : (212) 852-70 32 - (*123)(*124)
  • Fabrika : Org.San.Böl. 4 Cd. No : 7 Çerkezköy / Tekirdağ
  • Tel : (282) 758-13 62

Hakkımızda

Genel Müdürümüzden

Henateks 1985 yılında, Almanya Krefeld Yüksek Mühendislik Okulu’nun Tekstil Kimya bölümünden mezun olan üç arkadaş; Eyüp Sözdinler, Nihat Kurtuluş, Ali Taşyürek ve işletmeci Halil Ünver taraf›ndan İstanbul’da günlük 1000 kg. boyama kapasitesi olan küçük bir işletme olarak kuruldu. Emin ad›mlarla, yere sağlam basarak büyüme sürecine giren şirketimiz fabrikasını 1991 yılında Çerkezköy’e taşıdı. Yeni teknoloji, kalite ve çevreye saygı prensibi, şirketimizin daima temel prensipleri arasında yer aldı. Geçmişte olduğu gibi bugün de şirketimiz, sağlam, güvenilir alt yapı ve bilinçli bir kadronun verdiği güvenle yoluna güçlenerek devam ediyor. Dünyadaki makine teknolojisini, boya ve aprede yenilikleri sürekli izleyerek; yeni, verimli, farklı ve kaliteli ürün üretebileceğimize inandığımız her türlü makineyi bünyemize en kısa sürede adapte ettik ve etmeye devam edeceğiz. Kalite ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyeti konusunda her türlü ön çalışmayı ve gayreti gösteriyoruz.

Nike,Tommy Hilfiger, Puma, Adidas, Reebok ve daha pek çok global dev için üretim yapan Henateks, 250 kişilik çalışan kadrosu, 20.000 m2 üretim alanı ve yılda 10.000 tona ulaşan kumaş boyama ve apreleme üretim kapasitesi ile Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasındadır.

Kurucularımız

Eyüp Sözdinler

CEO - Founder

Halil Ünver

Founder

Ali Taşyürek

Founder

Hakkımızda Daha Fazla

Henateks Olarak Biz

Henateks Prosesimiz

Planlı ve sistematik faaliyetlerle hataları en aza indirmek ve kaliteyi sürekli iyileştirerek müşterilerimizin değişen beklentilerini karşilayacak dinamik bir yapi oluşturmak, kaliteye ilk defada, zamanında ve ekonomik olarak ulaşmak ve sonuçta müşterilerimizin güvenini kazanmak hepimizin en önemli görevidir.

Mevcut ve yeni kurulacak tekstil kuruluşlarının ihtiyaçlarına, öncelikle ve özellikle teknik bilgi ve beceri desteği temeline oturtulmuş yüksek kaliteli ve uygun maliyetli hizmeti optimum süreklilik prensipleri çerçevesinde ve zamanında sunarak çözüm getirmek.

• Doğru
• Etkin
• Hızlı

 

Çözüm için aranan ilk kuruluş olmak...